10. kolo | Neděle 26.10.2014

HC Černí vlci Rožnov - SK Karviná

Góly HC Černí Vlci:

h.č.8 Kelnar Petr (36.min)

HC Černí vlci Rožnov: B: Raška Jakub; Vohlídka Adam H: Miklas Radek; Zahradník Tomáš; Gaja Matouš; Basel Antonín; Žemla Daniel; Bonk Oliver; Janoš Vojtěch; Kelnar Petr; Kriegler Filip; Páleníček Adam; Kaufman Andreas; Vašenka Jirka, Balažovič Peter

SK Karviná:

V desátém kole ligy mladších žáků MSK přivítali mladí Černí Vlci na rožnovském ledě tým SK Karviná.

Tento zápas jako by kopíroval předchozí utkání se Šumperkem. Domácí tým hrál aktivně, vytvářel si šance, žádná však neskončila gólem. Soupeř se pokoušel skórovat z brejkových situací, nejprve se dvakrát rozezněla tyčka naší branky. U tohoto varování však nezůstalo a hřáči z Karviné nakonec vstřelili gól v 16. minutě při přesilové hře.

V druhé třetině se naši borci opět tlačili dopředu, všechny naše střelecké pokusy však bezpečně kryl brankář soupeře. Ve 33. minutě hosté přidali druhý gól a jejich útoky začínaly být stále nebezpečnější. A i když v 36. minutě Peťa Kelnar potrestal jedinou hrubku domácího gólmana, a fanoušci se začali těšit na obrat v utkání, žádný další gólový zápis naši borci nepřidali.

Bohužel třetí třetinu mladí Černí Vlci i přes velkou snahu nezvládli, po další obdržené brance již nenašli sílu k odpovědi a když v závěru utkání Karviná přidala tři rychlé góly, jednoznačně zpečetila své vítězství v poměru 6:1.

Na další výhru se tak můžeme těšit třeba již za týden, kdy v sobotu 1.11. jedeme do Orlové.

OM