Akce "Týden hokeje" proběhla na ZS v RpR opět úspěšně

29.01.2018 | -mm-

V pořadí již 3. celostátní akce "Týden hokeje" se ve čtvrtek 25.01.2018 konala na ZS v RpR. Zájem ze strany dětí i rodičů byl opět značný

Minulý týden ve čtvrtek 25.1.2018 proběhla na zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm už v pořadí 3. celostátní sportovní akce s názvem Týden hokeje, kterou náš klub organizuje za podpory a ve spolupráci s ČSLH.
Tuto skvělou příležitost si vyzkoušet, jaké by to bylo být hokejistou, si nenechalo ujít celkem 48 dětí, které spolu se svými rodiči na zimní stadion v Rožnově v tento den zavítaly.

Na „zahřátí“ byl pro děti připraven bohatý doprovodný program mimo led. Zde si na několika stanovištích děti vyzkoušely běhání přes překážky, štafetové závody, házení na koš, hru s hokejkou a střelbu tenisákem na branku.
Jejich rodiče mezi tím zhlédli zajímavou video prezentaci, ve které jim byla představena historie a současnost našeho klubu, lední hokej a jeho přínosy pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí, a měli možnost si prohlédnout součásti výzbroje a výstroje, které děti při hokeji využívají. Prostor pak dospělí dostali i na případné dotazy.

Děti poté shlédli ukázku treninku naší hokejové přípravky, navštívily šatny nejmenších hokejistů, kde si prohlédly a vyzkoušely hokejovou výzbroj a výstroj a za pomoci organizátorů se převlékly, obuly do bruslí a šly na ledovou plochu.
Na ledové ploše pro ně bylo připraveno několik stanovišť, na kterých si děti za pomoci kvalifikovaných trenérů a asistentů ověřily své bruslařské umění a dovednosti, nebo si poprvé vyzkoušeli, jaké to je stát a pohybovat se na bruslích.

Všechny děti, jejichž rodiče vyplnili registrační formulář do projektu, pak dostali drobné dárky (hokejové kartičky, odznáčky, oplatek) a skutečný dres české hokejové reprezentace ve své velikosti.

Odkaz na bohatou fotogalerii z akce naleznete zde a zde.

Také o nás napsali:
SPEKTRUM ROŽNOVSKA

Odkaz na článek a fotogalerii - autor Spektrum Rožnovska - nejdete zde
Odkaz na krátký videozáznam - autor Spektrum Rožnovska - nejdete zde.

Muži | Sobota 29.12.2018
HC Rožnov - SK Karviná

Junioři | Neděle 16.12.2018
HC Černí vlci - HC Boskovice

Mladší dorost | Neděle 16.12.2018
HC Černí vlci - HK Jestřábi Prostějov

Starší žáci | Sobota 15.12.2018
HC Černí Vlci - HK Nový Jičín

Mladší žáci "A" | Sobota 15.12.2018
HC Černí Vlci - HK Nový Jičín

Mladší žáci "B" | Neděle 16.12.2018
HC Černí Vlci - HK Opava s.r.o.