MUŽI Z FRÝDKU SI Z ROŽNOVA ODVEZLI PLNÝ POČET BODŮ

17.12.2019 | Marek Moll

Na Frýdecké "B" se ve čtvrtek 15.12.2019 našim mužům recept najít nepodařilo

V 15.kole KLM se ve čtvrtek 12.12.2019 proti sobě postavili muži z rožnova jako domácí a frýdecké "B" jako hosté. Po skvělém výkonu proti Českému Těšínu byli fanoušci natěšeni na další zápas plný odhodlání vyhrát a přiblížit se tak naději na postup. Repríza parádního hokeje se ale nekonala a zápas odehraný z naší strany jakoby v útlumovém režimu se zákonitě musel odrazit i na výsledku.
V první třetině se ještě dařilo udržet s frýdkem tempo hry a odrážet jejich dotěrnou ofenzivu. Podařilo se i vstřelit první branku utkání a tento stav udržet až do konce úvodní části.1:0.
Druhé dějství už hosté vzali pevně do svých rukou a hne d v úvodu srobanli na 1:1. Podruhé (trochu i díky nešťastné náhodě) skorovali nedlouho poté, kdy od modré poslal obránce na Musila střelu po zemi, ten toho ale moc neviděl a šikmý náklon jeho čepele usměrnil kotouč přesně tam, kam frýdek potřeboval 1:2. Pak jakoby si někteří naši zatáhli na svých bruslích ruční brzdu a začali jsem i chybovat. Druhou branku jsme schytali v oslabení, Musílek sice 2x vyrazil ale napotřetí už frýdecký útočník pálil do úplně odkryté brány a nemýlil se.1:3. Ve 34.minutě po naší chybné tandemové přenechávce za naší brankou zachytil puk útočník v červeném a nacentroval ho dalším dvěma pěkně rozestaveným před Musilem. Oba si puk vyměnili, povodili našeho golmana a na jistotu zvyšují svůj náskok na 1:4.
V první polovině 3. části jsme i my měli několik vyložených golovek, bohužel žádná z nich neskončila ve frýdecké síti. naopak Frýdek už neměl co ztratit a tak si 5 minut před koncem jejich útočník střihnul samostatný únik, udělalsi naše beky a švihem k protilehlé tyčce zvyšuje na 1:5. Po půl minutě se ale ke slovu dostali i naši, po buly nahodili kotouč směrem k bráně a ten blíže neurčeným způsobem doskákal až za záda ochránce frýdecké kasy. 2:5. Frýdek pak ještě pečetil konečný výsledek zápasu na 2:6.

Foto z utkání vlevo v galerii nebo zde.