Dorostenci s Vítkovicema v Uničově nebodovali

09.01.2018 | mm

Ani tlak v závěrečné části hry nestačil dorostencům v Uničově aby bodovali

Po více než 2týdenní pauze nastoupili dorostenci ke svému již 4. zápasu nástavbové části. Hrálo se v Uničově, takže proti Vítkovicím B. Stejně jako v základní části, ani v prvním vzájemném utkání části o postup naši nedokázali vyhrát. Černí vlci si zápas pořádně zkomplikovali hned na začátku, když je vítkovičtí zaskočili svým bleskovým nástupem a po necelých třech a půl minutách hry vedli už 2:0. Našim na startu chybělo prakticky všechno od bruslení, zpracování nahrávek, kombinace až po včasné napadání a důslednou obranu. Ne že by golman mohl v plném rozsahu za všechny inkasované branky, ale ani Lukáš neměl svůj den. A nemůžeme se vymlouvat ani na počáteční "zajímavou" práci rozhodčích, která na začátku zápasu vyústila ve 2 soupeřovy přesilovky. I když se ve 12. minutě podařilo Davidovi Němcovi po asistenci Danka Matušky snížit na 2:1, během následujících 7 minut jsme opět 2x inkasovali a Lukáš šel dobrovolně vystřídat. V brance ho 2 minuty před koncem 1.třetiny nahradil Adam Vohlídka...rožnovský golman 8.tř. První část hry jsme dohráli v přesilvce, bohužel bez golu.
Naopak, hned po skončení hry 5 na 4 na začátku 2.třetiny Vítkovice překonávají i Adama a vedou už 5:1. Naši se ale konečně začali probouzet a začali hrát tak, aby soupeře zabrzdili v jeho rozjezdu. Po 8 minutách se ve skrumáži před Jostřidisovou brankou nejlépe zorientovali Samko Rybár a David Bednařík, který si připsal asistenci na náš 2.gol. Trochu nešťastně jsme 2 a půl minuty před koncem 2.části hry opět inkasovali a do šatny odešli za stavu 6:2 pro domácí.
Dá se říct, že poslední třetinu jsme měli určitě převahu i více šancí. Dvě z nich se podařilo přetavit v goly a to když ve 48.min. Dořa  asistoval Štěpánovi a v 55.min. pak Samo pomohl Maxovi vstřelit náš 4.gol. Šancí bylo více, ale na dotažení dvoubrankového rozdílu už to nestačilo a konečný stav zápasu se tak ustálil na 6:4 pro domácí. Nutno ještě podotkonout, že i Adam Vohlídka zachytal výborně.
Fotky ze zápasu zde.