13. kolo | sobota 22.03.2014, 11:00

HC Frýdek-Místek - HC Černí vlci Rožnov

HC Frýdek-Místek:

HC Černí vlci Rožnov: B: Vohlídka Adam H: Zahradník Tomáš; Miklas Radek; Basel Antonín; Gaja Matouš; Balažovič Peter; Vašenka Dan; Gabko Michael; Vašenka Jiří; Jež Benjamin; Žemla Daniel; Marek Tomáš; Stodůlka Marek; Rumplík Jan; Koláček Adam; Poledna Matěj

Sobotní duel s hráči Frýdku - Místku se odehrál v rámci domácího turnaje ročníků 2004 a mladších.

Úvod utkání nabídl divákům jen málo šancí. Hra se sice přelévana střídavě na obě strany kluziště, chyběla však přesná finální přihrávka nebo důrazné zakončení. Nutno dodat, že aktivnější byli spíše hosté. Ti také s postupem času přidávali na tempu, nicméně se nám dařilo jejich útočné snažení ubránit, navíc jisté zákroky předváděl i domácí brankář Adam Vohlídka. První část hry tak skončila smírně 0:0.

Do druhé části vstoupili rožnovští hráči aktivněji a dostávali se častěji do obranného pásma hostů. Jejich aktivita vyústila ve faul na Marka Stodůlku v 18.minutě, po kterém bylo nařízeno trestné střílení. Rožnov tak měl velkou šanci vstřelit úvodní gól. Bohužel se Márovi nepodařilo jeho nájezd proměnit. Navíc, ihned po následujícím vhazování, projel útočník soupeře až k naší bráně a prudkou střelou k tyčce překonal gólmana Rožnova. Hráče F-M tento gól povzbudil a začali naší obraně zatápět. Naneštěstí byli ve svém úsilí úspěšní a během dvou minut navýšili své vedení už na 3:0. Od této chvíle se již našim borcům nepodařilo dostat zpět do zápasu.

Zbytek utkání se dohrával většinou v našem obranném pásmu a i přes snahu našich mladých Černých Vlků alespoň neinkasovat, přidali hosté čtvrtou trefu 10 vteřin před koncem. Hráči F-M, posílení o tři hráče z Nového Jičína, tak mohli slavit výhru 4:0.