15. kolo | Neděle 23.11.2014

HC Frýdek-Místek - HC Černí vlci Rožnov

Góly HC Černí Vlci:

h.č.10 Kelnar Petr (24.min A: Tobola Tomáš)

h.č.18 Tobola Tomáš (38.min A: Miklas Radek)

h.č.19 Žemla Daniel (55.min A: Miklas Radek)

HC Frýdek-Místek:

HC Černí vlci Rožnov: B: Raška Jakub; Vohlídka Adam H: Miklas Radek; Gaja Matouš; Basel Antonín; Žemla Daniel; Bonk Oliver; Janoš Vojtěch; Kelnar Petr; Kriegler Filip; Páleníček Adam; Kaufman Andreas; Balažovič Peter; Tobola Tomáš

V patnáctém kole ligy mladších žáků MSK hostili HC Černí Vlci tým HC Frýdek - Místek na ZS v Rožnově.

Domácí tým vstoupil do zápasu velmi dobře a od úvodních minut si Černí Vlci vytvářeli slibné šance, zároveň hráli naši borci zodpovědně dozadu. Svoji převahu naši "páťáci" dlouho nemohli přetavit v gólový zápis ač k tomu měli několikrát velmi blízko. A tak především díky výbornému výkonu brankáře hostů zůstal stav po první třetině 0:0.

Náš tlak gradoval ve druhé třetině. V minutě 24. se konečně prosadil Peťa Kelnar po přihrávce Tomáše Toboly. Další šance však zůstaly nevyužity. A to až do 38. minuty, kdy poslal Radek Miklas dlouhým pasem do brejku Tomáše Tobolu a ten se v zakončení nemýlil, 2:0!

I třetí třetinu měli naši mladí borci zápas pod kontrolou. Nervózní soupeř nám svými fauly nabídl dokonce tři přesilovky, gól však padl až v závěru, ve hře 5 na 5.  Při individuální akci se Radek Miklas dostal až před brankáře hostů a posunul puk na volného Dana Žemlu, který stvrdil zasloužené vítězství domácích v poměru 3:0. Celý tým dnes odehrál jeden z nejlepších zápasů v této sezóně. Na výsledku mají svůj podíl nejen bezchybní gólmani, ale také dnes velmi dobře pracující obrana...

Hoši děkujem!

OM