3. kolo | sobota 20.09.2014, 09:00

Góly HC Černí Vlci:

30 min - h.č.99 Bonk Oliver

42 min - h.č.99 Bonk Oliver

HC Černí vlci Rožnov: B: Raška Jakub; Vohlídka Adam H: Miklas Radek; Zahradník Tomáš; Gaja Matouš; Basel Antonín; Bonk Oliver; Gabko Michael; Kelnar Petr; Páleníček Adam; Kaufman Andreas; Havel Erik; Tobola Tomáš

HK Krnov:

Ve třetím kole ligy mladších žáků MSK hostili HC Černí Vlci tým HK Krnov.

Úvod zápasu vyzněl lépe pro hostující tým, v jehož sestavě se objevilo hned pět hráčů ročníku 2003. Zkušenější soupeř měl mírnou převahu, především však byl každý z jeho střeleckých pokusů velmi nebezpečný. A tak první třetina skončila výsledkem 0:3.

Mladí Černí vlci neskládali zbraně a zvýšenou bojovností se se zápasem pokoušeli ještě něco udělat. Vytvářeli si šance, zasypali hostující bránu spoustou střel, nicméně se žádná z nich neujala. Naopak soupeř opět hrozil z brejků, po kterých přidal dvě branky. Ani gól Olivera Bonka obraz hry příliš nezměnil, protože hned z následujícího střídání soupeř znova skóroval. Když se krnovští důrazem před naší brankou prosadili již po čtvrté v druhé části hry, uzavřeli skóre na 1:7 z pohledu domácích.

Třetí třetinu začali naši borci s předsevzetím soupeře přehrát a ukázat svou kvalitu. Přestože měli více ze hry, skórovat se jim nedařilo. Ve čtyřicátédruhé minutě se sice opět prosadil Oliver Bonk, nikdo z našich střelců se již bohužel nepřidal. Naopak, ještě tři góly vsítil hostující tým a pohlídal si vítěztví v tomto zápase v poměru 10:2.

I přes vysokou prohru je třeba poděkovat našim borcům za bojovnost a předvedenou hru. Věříme že si náladu spravíme již zítra, kdy hrajeme na ledě Uničova. Hodně štěstí!

OM