8. kolo | Sobota 18.10.2014

HC AZ Havířov 2010 - HC Černí vlci Rožnov

Góly HC Černí Vlci:

6 golů h.č.9  Miklas Radek (8.min A: V.Janoš; 24.min A: P. Kelnar; 34.min; 39.min A: V.Janoš; 51.min; 55.min A: A.Kaufman)

2 góly h.č.8 Kelnar Petr (37.min; 51.min A: V.Janoš)

1 gól h.č.18 Janoš Vojtěch (31.min)

1 gól h.č.89 Žemla Daniel (42.min A: V.Janoš)

HC AZ Havířov 2010:

HC Černí vlci Rožnov: B: Raška Jakub; Vohlídka Adam H: Miklas Radek; Zahradník Tomáš; Gaja Matouš; Basel Antonín; Žemla Daniel; Bonk Oliver; Janoš Vojtěch; Kelnar Petr; Kriegler Filip; Páleníček Adam; Kaufman Andreas; Balažovič Peter

Osmé kolo ligy mladších žáků MSK odehráli mladí Černí Vlci na ledě HC AZ Havířov.

Zápas dvou týmů ze středu tabulky sliboval napínavou podívanou. Od úvodu oba týmy hrály velmi ofenzivně a nutno poznamenat, že více šancí si vytvářeli naši borci. Skóre otevřel v osmé minutě Radek Miklas díky důrazu před havířovskou bránou. Další šance hostů následovaly, ale zůstaly neproměněny. Naopak domácí srovnali v minutě třinácté, když využili přesilovou hru. Další gól první části již nepadl i když několik slibných šancí předvedly oba týmy.

Také druhá třetina pokračovala ve vysokém tempu, a již ve 24. minutě Radek Miklas prostřelil gólmana Havířova po hezké přihrávce od Peti Kelnara. Zvýšenou aktivitu našich borců potvrdil Vojta Janoš třetím gólem tentokráte z brejkové situace. Domácí sice dokázali gólově odpovědět již za několik sekund, když ale ve 34. minutě přidal Radek Miklas čtvrtý gól hostujícího týmu, dostali naši Černí Vlci utkání plnně pod kontrolu, což  po třech minutách potvrdil dalším gólem Peťa Kelnar. A protože Radek Miklas přidal další gól v 39.minutě, odcházeli týmy do šaten za stavu 2:6 po dvou třetinách.

Ani třetí třetinu naši borci nezvolnili. Další gólový zápis přidal Dan Žemla ve čtyřicátédruhé minutě. O dvě minuty později sice domácí snížily po našem nedůrazu ve vlastním brankovišti, nicméně v 51. minutě výborně hrající Petr Kelnar a Vojta Janoš zařídili gól hostů s pořadovým číslem 8. Ani ne za minutu se před branku hostů opět natlačil Radek Miklas a backhandovou střelou do levého horního růžku domácí branky opět rozesmutnil havířovské fanoušky. Gólový účet dnešního utkání uzavřel Radek Miklas v 55.minutě svým celkově šestým gólem v tomto zápase a skvěle tak oslavil své narozeniny!

Výsledek utkání 10:3 pro naše borce jasně dokládá výborný výkon celého týmu a my fanoušci se již moc těšíme nedělní souboj s favorizovaným Šumperkem. Tak hodně štěstí!

OM