11. kolo | Sobota 29.11.2014 | ZS Kopřivnice

HC Kopřivnice - HC Rožnov

Branky Rožnova: 50 Kunčický (Černý), 58 Mikel (Kroupa)

Vyloučení: 6:5 +5+OK

HC Kopřivnice:

HC Rožnov: Dohnálek (Mizera) – ‚Švrček Ji, Bambůch, Švrček Ja, Mikel, Kunčický, - Holý, Kroupa, Vaculín, Vyvijal, Švajda, Mikuda, Černý, Skopal, Krátký.

Rožnováci přijeli na horký led Kopřivnice ve značně okleštěné sestavě. Pracovní povinosti nepustily obránce Růčku s Bártkem pro nemoc útočníky Yukhina,Prycla,Dudu a Hallu. Kdo očekával rozhodnutý zápas v první třetině ten se mýlil. Hosté urputnou obranou a aktivním bruslením podpořené dobrým výkonem brankáře Dohnálka drželi bezbrankový stav až do 33 minuty. Jak už to bývalo zvykem za starých časů inkasovali tři branky během tří minut. Tímto se domácí dostali do herní pohody a jejich tlak se stále stupňoval. Přesto do konce druhé třetiny další branku nepřidali. Nutno říci že i hosté si za uplynulé dvě trětiny vypracovali slibné šance. Zvlášť Kroupova a Vyvijalova si říkaly o zakončení gólem. Ostatní zastavil brankář Unzeitig nebo tragické zakončení.

Ve třetí části se domácí snažili navýšit brankový příděl. V 46min. Štěpjak zvýšil na 4:0 ale o čtyři minuty nato Kunčický snížil na 4:1. Mohlo se zdát, že může dojít k zdramatizování utkání. To by nebyli ale rožnováci aby diky své nedisciplíně a nesoustředěnosti, se nechali totálně rozhodit a tak jim Kopřivnice tentokrát v závěru třetiny během dvou minut nasázela další tři branky. Bojovný výkon po věčinu utkání tak zanikl a hosté odjížděli domů s výpraskem.

Ohlasy

Komentář Miroslav Matyčák: Musím sportovně uznat, že domácí byli lepší. Nebýt našich dvou výpadků mohli jsme odjíždět pro nás s příznivějším výsledkem. Přesto musím kluky pochválit, že i přes nekompletní sestavu a postupným úbytkem sil zápas nevypustili a snažili se bojovat.