12. kolo | Sobota 21.11.2015 | ZS Rožnov

HC Rožnov - TJ Horní Benešov

Branky RpR: 0:36 Kroupa (Vyvijal), 26:45 Kroupa, 52:06 Kroupa(Prycl, Mikel), 57:11 Mikel (Mizera)

Vyloučení: 5:6,  využití: 1:1

Diváci: 85

HC Rožnov: Richard Dohnálek (od 45:10 Lukáš Mizera) Jiří Švrček, Michal Bartek, Jakub Švrček, Miroslav Mikel Prycl, Kroupa, Vyvijal, Martyčák, Holý, Krátký, Koryčanský, Holiš

TJ Horní Benešov:

Domácí se opět museli potýkat s málo hráči, hráli na dvě obrany a nekompletní tři útoky, což asi tkání rozhodlo, i když v závěru bylo překvapivě pořád sil dost.
    Do utkání vstoupili domácí výborně a hned v 1 minutě po chybě golmana hostů Martin Kroupa dával na 1:0, bohužel hned ve čtvrté minutě hosté srovnali v přesilovce na 1:1. Od této chvíle byli hosté lepším týmem a nebezpečně doráželi na domácího brankáře Dohnálka. Rozdíl byl především v bruslení a dohrávání soubojů. Ojedinělou šanci neproměnil Filip vyvijal, kdy v samostané akci se protlačil až před golmana hostů. Domácí Rožnov se bránili celkem úspěšně a i s trochou štěstí, ta odešla v 18 minutě po chybě domácího brankáře a hosté vedli po první třetině 2:1.
    Druhá třetina začala pro domácí další chybou obrany a hosté dali na 3:1. Obraz hokeje se ani potom nezměnil a Benešov byl lepší. Domácí ale využili brejku a po samostaném nájezdu procedil martin Kroupa puk mezi betony hostujícího golmana a stav byl rázem jen o gól. Benešov odskočil na rozdíl dvou gólu po půlce utkání, potom ještě Rožnov zazlobil a zazvonila tyč Benešovské branky, bohužel hned z protiútoku dali hosté na 5:2.
    Třetí třetina nezačala opět dobře a v 45 minutě domácí střídali golmana po brance na 6:2, ani to nepomohlo a Benešov měl v zápětí další tři šance, proměnil až poslední ze samostaného nájezdu, to  bylo v 48 minutě. Po sedmém gólu ale hosté úplně přestali hrát a Rožnovští začali spalovat jednu tutovku za druhou, Jiří Holiš neproměnil samostaný nájezd o chvíli později mu protihráč zblokoval dorážku do prázdné, Miroslav Mikel trefil tyč a Tomáše Prycla a Martina Koryčanského vychytal golman hostů. A tak gól nemohl dát nikdo jiný než výborně hrající Martin Kroupa, na to reagoval kouč hostů a vzal si time-out. Ani to nepomohlo a Rožnovští přidali ještě jeden gól který v 49minutě po zásluze střílel Miroslav Mikel.

První hvězda utkání: Martin Kroupa
Druhá hvězda utkání: Miroslav Mikel