21. kolo | Sobota 23.01.2016

- HC Oceláři Třinec

Branky a asistence HC Černí Vlci:

21 m. - Tobola

47 m. - Maňásek

56 m. - Tobola (Kriegiel)

: B: Vohlídka H: Kaufman, Páleníček, Basel, Stodůlka, Maňásek, Kriegiel, Tobola, Zahradník, Berka, Žemla

HC Oceláři Třinec:

V zápase 21. kola LMŽ"C" MSK jsme tuto sobotu hostili na rožnovském ledě tým HC Oceláři Třinec. Domácí tým postrádal některé z opor což se bohužel projevilo i zápase...

Třinečtí hokejisté nás přehrávali od úvodu utkání a ujali se vedení již ve druhé minutě. Hosté i poté pokračovali v tlaku, ktrerý však prozatím resultoval jen v rozezvučení brankové konstrukce za Adamem Vohlídkou. Svou soupeř svou převahu peci jenom přetavil v gólové zápisy, když v posledních minutách první části přidal dvě trefy.
 Druhá část začala o poznání veseleji, když se  v úvodu individuálně prosadil Tomáš Tobola. Naše radost však  netrvala ani minutu, protože hosté v zápětí přidali další gól a opět odskočili do třígólového náskoku. Gólový příděl pokračoval i dál, hosté totiž do konce druhé části skórovali ještě dvakrát.
 Třetí třetinu načal soupeř opět rychlým gólem v naší síti, ogaři to však nezabalili a snažili se alespoň zkorigovat výsledek. To se povedlo ve 47. minutě, kdy Vašek Maňásek projel celé hřiště a svou individuální akci gólově zakončil. Vylepšený herní obraz našeho týmu ve třetí části podtrhl svým druhým gólem Tomáš Tobola, když mu předtím hezky "namazal" Filip Kriegiel. Výsedek 3:7 již na ukazateli skóre zůstal i po 60. minutě  a nutno říci, že hosté dnes vyhráli zaslouženě.
Chceme-li příští zápas bodovat musí naši borci podat daleko lepší výkon... Tak hodně štěstí!
OM