Týden hokeje na ZS Rožnov 27.1.2017

Přijďte v pátek 27.1.12017 od 16:00 hodin na Zimní stadion v Rožnově p.R. na akci Týden hokeje

V pátek 27.1.12017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hockey Club Rožnov p.R. ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu Rožnov p.R. vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete si zapůjčit vybavení přímo na místě.

Více informací na  v sekci ČSLH Týden hokeje.

Muži | Sobota 22.09.2018
HC Rožnov - HK Krnov